DLA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW
WARTO DBAĆ O ZDROWIE PRACOWNIKÓW

ABK - Profesjonalizm i zaangażowanie.

 

ABK jest niezależną agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 roku.

 

ABK zostało założone przez Romana Fedorczuka posiadającego wieloletnie zawodowe doświadczenie na rynku amerykańskim: licencja SAG (Screen Actors Guild), AFTRA (American Federation of Theater and Radio Artists), członek AAA ( American Advertising Association), AAA (American Arbitration Association). Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz na Wydziale Mechanicznym Columbia University w Nowym Yorku.

 

ABK to młody, zaangażowany zespół profesjonalistów gotowych na wyzwania, łączących wiedzę, długoletnie doświadczenie, kreatywność, a przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm w pracę, którą wykonuje na rzecz naszych Klientów tworząc unikalne rozwiązania.

 

ABK oferuje opracowanie dedykowanego programu dla firm i instytucji zainteresowanych zdrowiem i aktywnością fizyczną swoich pracowników. Program ma na celu budowanie świadomości i potrzeby dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne, odporność emocjonalną, profilaktykę zdrowia, świadomość ekologiczną, rozwój społeczny, balans praca życie i tp.

 

ABK specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów komunikacji marketingowej gwarantujących skuteczność dotarcia do pracowników wszystkich szczebli.

ABK GRUPA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE